O firmie

Kim jesteśmy?

Każda firma ma swoją historię. Moja rozpoczęła się 1 września 2017r. Od tego czasu minęło już kilka lat, przez które nie spoczywałam na laurach. Każdego dnia ja i moi wspólpracownicy staramy się rozwijać w ścisłych i wyspecjalizowanych dziedzinach. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania Naszych klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wykonując profesjonalnie nasze usługi ale również wskazując im dodatkowo różne rozwiązania, które bardzo często ochraniają ich przed potencjalnymi problemami czy karami.
Dowodem jakości naszych usług są liczne rekomendacje od instytucji, które nam zaufały i dzięki temu wracają do nas

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w wsparciu MŚP oraz jednostek samorządów terytorialnych w zakresach:

– opracowania dokumentacji jednostki w zakresie ochrony danych osobowych oraz pomoc w jej wdrożeniu,

– pełnienie funkcji inspektora ochrony danych ( outsourcing usługi)

– przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa zgodnie z Krajowymi Ramami Interoperacyjności ( tzw. Audyty KRI)

– organizacja szkoleń z zakresu szeroko rozumianego prawa,

– opracowujemy i wdrażamy dokumentację (wraz z przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników podmiotów) dot. Dyrektywy 2019/ 1937 ( tzw. Dyrektywy o ochronie sygnalistów)

– usługa zewnętrznego utrzymywania niezależnego, bezstronnego, zewnętrznego kanału dokonywania zgłoszeń w związku z Dyrektywą o ochronie sygnalistów.

– pomagamy w zdobywaniu informacji oraz formalnościach dot. Dofinansowania różnych form wsparcia dla przedsiębiorców z PUP, tj. Zasady ubiegania się o dotację na podjęcie działalności gospodarczej bądź zatrudnienie pracownika w ramach refundacji stanowiska pracy,

– pomagamy sporządzać wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz refundację kosztów stanowiska pracy oraz rozliczenia otrzymywanych środków z dofinansowania;

– pomagamy osobom fizycznym w przebrnięciu przez procedurę zakładania działalności gospodarczej

– pomagamy wnioskować i rozliczać preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców

Do czego dążymy? Jakie są cele naszej firmy?

Jesteśmy zespołem nastawionym na klienta. Dążymy do tego, by nasi klienci byli bezpieczni w związku z wykonywanymi dla nich usługami.

Mamy pewność, że klienci są zadowoleni z wyboru naszych usług. Od samego początku nawiązujemy do tego, aby współpraca owocowała na długie lata.

Co nas wyróżnia?

Nieustannie się rozwijamy, dążąc do coraz większego perfekcjonizmu. Praca jest naszą pasją. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim:

– różnorodność usług na wielu płaszczyznach,

– ogromne zaangażowanie w każdy nasz projektu,

– sposób przekazywania informacji – bardzo dbamy o to, by trudny i często skomplikowany język prawniczy przełożyć naszym klientom w sposób jak najbardziej jasny i klarowny.

 

ponad

zrealizowanych szkoleń

ponad

przeszkolonych nauczycieli

ponad

wdrożeń RODO

ponad

przeszkolonych pracowników JST