webinary

  NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI LEX EDUCATIO

  Co to jest webinar?

  Webinar to jeden z najpopularniejszych formatów szkoleniowych, bardzo często nazywany także szkoleniem on-line. Osoba prowadząca przekazuje wiedzę uczestnikom dzięki transmisji na żywo. Tym samym jest to bardzo wygodne szkolenie, które można oglądać w zaciszu własnego domu, lub z innego dowolnego miejsca.

  Czas trwania

  Webinar zazwyczaj trwa ok. 60 min.

  Powtórki

  Osoby, które zapiszą się na dane webinarium, będą miały możliwość zalogowania się na nasz portal oraz ponownego obejrzenia materiału.

  Image

  Dlaczego warto uczestniczyć w webinarach?

  Ponieważ webinar to świetny sposób, by poszerzać swoją wiedzę z wielu ważnych dla nas tematów. Warto podkreślić, że część webinarów w NODN LEX EDUCATIO jest bezpłatnych, dzięki czemu możemy w prosty sposób poszerzać swoją wiedzę każdego dnia!

  Aby zapisać się na tę formę szkolenia i z niej skorzystać, należy podać adres e-mail, na który przychodzi link z dostępem do pokoju webinarowego.

  Certyfikat uczestnictwa

  Po każdym webinarze na wskazany przez Państwa adres mailowy zostanie przesłane zaświadczenie/certyfikat potwierdzający Państwa uczestnictwo w webinarze.

  webinary w przygotowaniu

  Webinar Q&A - Nauczyciel w trakcie stażu

  Webinar Q&A - Nauczyciel w trakcie stażu

  Szkolenie on-line

  Miejsce: Szkolenie on-line (Platforma Clickmeeting)
  Adresaci szkolenia: Webinar  „PYTANIA I ODPOWIEDZI” dedykowany jest nauczycielom, którzy rozpoczęli staż w ramach awansu zawodowego bądź są w trakcie trwania stażu. 

  LEX EDUCATION
  © 2021 Lex Educatio - Wszelkie prawa zastrzeżone
  LEX EDUCATIO